Informacje o Urzedzie Miejskim w Olecku

Urząd Miejski w Olecku
Plac Wolności 3
19 - 400 Olecko

tel. +87 520 21 68 
fax. +87 520 25 58

um@um.olecko.pl
www.olecko.pl

olecko.eu

Zycie gminy Olecko
Gospodarka miasta i gminy
Mapy Olecka i okolic
Historia miasta i regionu
Turystyka szansa rozwoju regionu
Szukaj w Internecie
Ksiega gosci

 

Pozyskane środki zewnętrzne - Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

  

Dofinansowanie budowy sieci wodociągowej na wsi

Gmina Olecko otrzymała dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w wysokości 4 000 000 zł na projekt pt.:” Budowa sieci wodociągowej Jaśki-Dobki-Rosochackie i kanalizacji sanitarnej w Jaśkach. Wodociąg Dworek Mazurski-Pieńki-Dąbrowskie-Babki Oleckie-Możne-Raczki Wielkie”.
Projekt złożony został do osi 3. „Jakość życia na obszarach wiejskich i różnicowanie gospodarki wiejskiej, działania 321 „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”.
Celem inwestycji ma być poprawa warunków życia mieszkańców północnej części gminy Olecko poprzez budowę sieci wodociągowej w miejscowościach Jaśki, Dobki, Rosochackie wraz z budową kanalizacji sanitarnej w Jaśkach oraz budowę sieci wodociągowej Pieńki, Dąbrowskie, Babki Oleckie, Judziki, Możne, Raczki Wielkie, co wpłynie na poprawę warunków prowadzenia działalności gospodarczej na tym obszarze.
Umowa została podpisana 18 stycznia br.Projekt będzie realizowany i rozliczny w dwóch etapach. Do końca października br. inwestycja powinna zostać zakończona.
 


 

 

J. Kunicki UM Olecko Ostatnia zmiana: 03 kwietnia, 2010

Do początku strony